Do u wanna know how I got these scars, Linda?

29. října 2015 v 20:31 | Linda
http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/page3/home1.gif

Jsem spokojená sama. Vážně jsem.
Zkrátka.. když milujete celý svět (a cítíte, jak se vám ta láska vrací), kdo by pořeboval ještě navíc partnerskou? A vztah?
Nevím, kde se v naivní Lindě, která se kdysi zvládla zamilovat i pětkrát za den, vzala tahle myšlenka. Ale vzala. A je tu. A způsobuje a zajišťuje jistou pohodlnost a touhu celé dny prostě jen vařit a soustředit se na prokrastinaci se školou. A být fakt spokojená.

Pak je tu ale i druhá, slabší úvaha, která vyjadřuje strach nad tím, jestli vůbec někdy budu s něčím(někým) spokojená. Tuhle zaháním. Asi budu, vím, že budu. Zkrátka se jen zatím nenašel nikdo, kdo by mě donutil svou je-mi-perfektně-samotné-protože-nejsem-samotná-ale-mám-celý-svět filozofii zpochybnit.

Upravuju si své helouvínské menu a googlím nejvhodnější obrázek Jacka Skellingtona, kterého se chystám vyřezat do dýně. ('Cause.. We could live like Jack and Sally If we want..)
A psychicky se připravuju na skype hovor s egyptským pen friendem. Nikdy nikomu nic neslibujte. Nebude se vám to chtít dodržet. To vám slibuju.

Cizí zemí strašně snadno načichnete.
Nechci zpět, 9 dní mi stačilo, ale je to dokonalé. Brala bych to častěji.
A hned, ne až v mé snové nekonkrétní budoucnosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama