Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 17. října 2015 v 18:14 | Reagovat

(K 15-ti procentům) 15 procent vánočních filmů. Jsem rád že nejsem jedinej co už má vánoční náladu. Ten pocit, vůně sladkého horkkého lahodného kakaa a zimy která mi připomíná všemožné vánoční trhy.
(K dalším 15-ti procentům) Jestli to samo nepřestane tak já fakt nevím jak se toho zbavit. Vánoce nejsou a to nutkání je prostě mučííící. Z rádia jsou samé písničky s vánočním nádechem jako by vznikly znásilněním koled. K tomu to mám puštené venku v mrazu (DĚDA MRÁZ BUDE BRZO MRTVEJ MUŽ!) do sluchátek a jak procházím městem tak mně nos obtěžuje vůně kakaa.
(K té půlce/50 procent) Ono ta vánoční nálada ale stejně naprosto vždycky skončí když je mi od žaludku zle z toho že jsem se přepil kakaem.
(Ke konečným 20-ti) A to všechno musím podstoupit každý den jen abych se dostal domů a sedl si k počítači. A v posledních dnech doslově nevím co dělat. Tak já nevím jak budu pokračovat. No rádio si odpikává samotku, kakao už boudí kakalizací, vánoční nálada se bohužel pořád oběvuje. Někdo by měl podpratit ježíška ať příjde letos dřív. Normální lidi taky slaví narozeniny v jiný den. A co podplatit. Jestli nepříjde dřív tak bych ho v nočním mrazu probodl hřebíky na kříž a nechal pomalu umírat a nejlíp o nějaký Velký noci aby zima byla dlouho. Jak nad tím přemýšlím asi nejsem v tomhle jediný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.