You missed a lot, Linda

20. ledna 2016 v 7:26 | Linda

Poslední hodina v roce dva tisíce patnáct.
To zkrátka musím něco napsat, i když jen offline do WordPadu, který mi jako jediný můj ntb nabízí a který je pěkně na nic. Protože, ačkoli je to docela poetické, romantické a interesantní, už přes dva týdny nemáme wifi ani mobilní připojení. Vypojili nám ho. Logická posloupnost neplatíš -> nemáš.

A tak si žiju v téměř prvobytně pospolné společnosti, propíjím vánoční svátky se svou za-měsíc-padesátiletou mámou, která je padlej anděl a já jsem královna paradoxu a spolu si žijeme a smějeme se (a koukáme na vánoční pohádky) v královstvíčku plném zoufalosti a lásky.

Když se kolem osmé hodiny večerní silvestrovské vracím domů ulicí, na které stojí snad-už-ne-moc-dlouho-náš dům, neubráním se srovnání s podobným okamžikem ovšem přesně před rokem, kdy se na stejnou ulici vyřítilo třicet mladých lidí více i méně opilých, líbajících se navzájem a smějících se z čiré radosti. A z alkoholu.
Ne, letos jsem si nechtěla zvát extrémně početnou společnost do docela malého bytu, letos jsem chtěla vytáhnout pro mě nejdůležitějšího člověka někam ven a na chvilku ho vysvobodit ze zoufalosti.

Šťastný Nový rok, Lindo. Nebo spíš šťastný nový rok, Lindo. Celý.

Až to zveřejním buhvíkdy, kdy se dostanu do tesca na wifi, budu působit dost schizofrenně. Silvestrovské rozjímání cca několikátého ledna. Hahah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama